Packages

  • 6 lessons

    $120
    1 Month, 1 Lesson per week
    Valid for one month
    • Free downloaded materials
    • One to One private lessons
  • Best Value

    8 Lessons

    $240
    1 Month, 2 Lessons per week
    Valid for one month
    • Download Materials, ZOOM link and class certificate included
  • 16 Lessons

    $480
    1 Month, 4 Lessons per week
    Valid for one month
    • Download materials, ZOOM link and certificate